Transport

Transport Międzynarodowy i Krajowy

Naszą flotę pojazdów w dużej części stanowią auta ze zwiększoną przestrzenią ładunkową o kubaturze 120 m³. Nasze wielkopojemne zestawy transportowe są w stanie pomieścić aż 38 Euro palet ładunku, a naczepy typu Doppelstock dzięki swojej nowatorskiej budowie umożliwiają transport do 66 Euro palet, co pozwala zoptymalizować procesy logistyczne i pozytywnie wpływa na redukcję kosztów.

W ofercie posiadamy także pojazdy z zabudową plandekową o maksymalnej ładowności do 25 ton. Wszystkie nasze auta są monitorowane w czasie rzeczywistym, co pozwala nam w dowolnym momencie sprawdzić, gdzie znajduje się przewożony towar. 

Wszystkie nasze auta spełniają normy emisji spalin Euro 6.

Transport Specjalistyczny

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi transportu specjalistycznego oraz ponadnormatywnego. Wykonujemy wszelkie czynności związane z przewozem ładunków ponadgabarytowych na terenie całej Europy takie jak:

  • organizacja zezwoleń na przejazd,
  • organizacja pilotażu cywilnego oraz policyjnego,
  • organizujemy też demontaż oraz montaż infrastruktury drogowej na czas przejazdu takich ładunków.

Posiadamy naczepy odkryte, niskopodwoziowe oraz rozciągane, jak również naczepy niskopodwoziowe zabudowane do przewozu ładunków ponadnormatywnych pod zabudową. 


Naczepy są specjalnie przystosowane do przewozu ładunków niestandardowych i ponadgabarytowych i mogą przewozić ładunki o maksymalnej długości 23 metrów.

Nasze naczepy typu Semi-trailer umożliwiają transport ładunków o wysokości do 3,5 m. Wykorzystywane są najczęściej do przewozu różnego rodzaju maszyn, które muszą być transportowane pod plandeką. Nasze zestawy niskopodwoziowe wyposażone są w specjalnie wykonane długie najazdy umożliwiające załadunek pojazdów kołowych niskopodłogowych jak autobusy.

Ekologia jest dla nas ważna

Jesteśmy świadomi wpływu transportu na zmiany klimatyczne dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za to co możemy w tej kwestii zrobić.

W kwestii ekologii nie jest nam wszystko jedno i zawsze stawiamy na proekologiczne działania, które ograniczają nasz wpływ na środowisko do minimum.
  • W naszej flocie znajdują się najnowocześniejsze pojazdy spełniające najbardziej rygorystyczne normy emisji spalin oraz charakteryzujące się maksymalnie zoptymalizowanym zużyciem paliwa.
  • Utrzymujemy nasze pojazdy w czystości
  • W naszych pojazdach stosujemy ogumienie pozwalające na zminimalizowanie oporów toczenia.

Skontaktuj się z nami

Marek Hajdamacha
tel: +48 665 580 220
e-mail: m.hajdamacha@prolo.pl